tel.
663 636 439
Siedziba firmy
P.P.H.U. Hildebrant
tel. 663 636 439 | biuro@hildebrant.pl
ul. Żeglarska 2 | 88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 5621382584
    Hildebrant menu

Wentylacja


Wszystkim Klientom z Bydgoszczy oraz innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego oferujemy nowoczesne systemy wentylacji Vents, które dzięki swojej niezawodności oraz wysokiej wydajności, zapewnią użytkownikom komfort w różnych miejscach.


Czym jest wentylacja?


To cyrkulacja powietrza, odbywająca się pomiędzy pomieszczeniami a zewnętrznymi przestrzeniami, której właściwe działanie jest bardzo ważne w tych pomieszczeniach, w których przebywają ludzie i zwierzęta. Zadaniem systemu jest wymiana zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże, dopływające z zewnątrz, które umożliwi swobodne oddychanie, a także bezproblemową pracę urządzeń, które zużywają powietrze. Wentylacja ma szczególnie duże znaczenie w tych obiektach i pomieszczeniach, w których powszechnie występuje dym papierosowy, opary substancji chemicznych, pyły oraz inne, niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia powietrza.


Dla Klientów z Bydgoszczy i innych miast przygotowaliśmy różne rozwiązania, które dostosowane będą do indywidualnych potrzeb użytkowników.

P.P.H.U Hildebrant - ul. Żeglarska 2, 88-400 Żnin


Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych