tel.
663 636 439
Siedziba firmy
P.P.H.U. Hildebrant
tel. 663 636 439 | biuro@hildebrant.pl
ul. Żeglarska 2 | 88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 5621382584
    Hildebrant menu

Fotowoltaika


  Panele fotowoltaiczne umożliwiają efektywne przetworzenie promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Wyprodukowany w ten sposób prąd jest wprowadzany do sieci energetycznej.

Wykorzystywanie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii jest niezwykle korzystne ze względu na ochronę środowiska naturalnego – brak emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń, jak również ze względów ekonomicznych. Stały wzrost kosztów nabywania energii pozyskiwanej metodą tradycyjną sprawia, że coraz chętniej korzysta się z najbardziej dostępnego, a w dalszym ciągu nie w pełni wykorzystanego źródła energii, jakim jest słońce. Przetwarzanie energii słonecznej jest niezwykle wydajne, a możliwość jej sprzedaży sprawia, że inwestycja szybko się zwraca. Korzyści płynące ze stosowania paneli fotowoltaicznych są ogromne. 

Zachęcamy do skorzystania z Naszej oferty na systemu fotowoltaiczne w szczególności mieszkańców Żnina, Bydgoszczy, Wagrawca jak i innych miejscowości znajdujących się w województwie kujawsko - pomorskim oraz wielkopolskim.

P.P.H.U Hildebrant - ul. Żeglarska 2, 88-400 Żnin


Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych